895-759-7198
Sevgiliye Özel Haber Bülteni

Sevgiliye Özel Haber Bülteni

Ürün Kodu: 36523641234523

Bu haber bülteninde Tv spikeri doğum günün kutlu olsun Zeynep isimli şarkı yayınlanırken son dakika haberi olarak onun doğum gününü sunuyor.İsterseniz 1.yaş doğum günü,evlilik yıldönümü,sevgiliye özel hediye şarkı gibi mesajlarınızı da sunabilir.

 

İletişim BİZE SORU SORMAK İÇİN TIKLA

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLA 

 

Şu gerçeği kabul edelim ki herkes kendisine sürpriz yapılmasından hoşlanır.Bu videoda sizin için çok özel ve çok sevdiğiniz birisini nasıl mutlu edebilirizin yanıtını aradık. O kişinin bugün doğum günü olduğunu düşünelim.Ve siz ona bir video gönderdiniz.O kişide hergün izlediği onlarca komik ve enteresan videolardan birisi gibi o videoyu açtı ve izlemeye başladı.

 

Ama o da ne?

 

Sizin gönderdiğiniz bu video diğer videolardan biraz farklı.Çünkü videoda duyduğu şarkı,o kişinin kendi ismiyle söyleniyor.Biraz daha şaşırtalım o halde gönderen kişinin ismi,yani sizin isminizde o şarkıda geçiyor.

 

Derken izlediği videoda bir son dakika haberi olarak ana haber bültenine bağlanılıyor.Haber spikeri bir son dakika haberi olarak o kişinin bugün doğum günü olduğunu söylüyor.Ve ayrıntıları anlatması için muhabir arkadaşına bağlanması gerektiğini söylüyor.

 

Ve tahmin edin ekrana birden kim çıkıyor?

 

Tabiki siz çıkıyorsunuz. Öncesinde kendi telefon kameranızla çekip bize göndereceğiniz görüntüde İyi ki doğdun,mutlu yıllar,evlilik yıldönümü,1.yaş doğum günü,ilanı aşk vb. aklınıza gelenleri söyleyebilirsiniz.

 

Sonra ne mi olacak? Müzik yayını isimli seslendirilmiş şarkı ve sizin göndereceğiniz fotoğraflarla kaldığı yerden devam edecek. İsterseniz videoda doğum günü,nişan töreni,düğünün nerede,ne zaman olacağını söyleyip,bu videoyu whatsapp'tan sevdiklerinizle paylaşarak dijital bir davetiyeye dönüştürebilirsiniz. Sizinde bu kurguya uygun hikayeleriniz varsa gelin birlikte tatlı bir sürpriz hazırlayalım? Harekete geçmek için ilk adım,yukarıdaki SİPARİŞ VER linkine tıklamak.

 • ÜRÜN BİLGİSİ

  Bizimle iletişime geçip nasıl bir şey istediğinizden bahsedin...Fotoğraflarınız,olmasını istediğiniz isim,hazırladığımız videoyu gönderebillmek için iletişim adresinizi (WhatsApp vb.) bize yazın.

  Sonrasında güvenle sipariş verebileceğiniz linki inceleyebilirsiniz.

  Buraya TIKLA! SİPARİŞ VER

 • İADE VE GERİ ÖDEME KOŞULLARI

  Örnek videoyu beğenip sipariş verdiyseniz iade edeceğinizi sanmıyorum fakat beğenmediğiniz,değişmesini istediğniz kısımları tabiki tekrar düzenleyip revize edebiliriz.

 • GÖNDERİM BİLGİSİ

  Sizin için hazırlayacağım 1920*1080 Full HD Video'yu WhatsApp'tan göndereceğim.

190,00₺Fiyat
 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube
 • Pinterest
 • Twitter